CHANGE IS NOW

Říjen 2017

New and better start

10. října 2017 v 19:03 | Angelinka |  Deníček
Angelinka je ZPĚT!
Zdravím podzimní sluníčka, anooooo stále žiju Usmívající se, nebyla jsem tady.....rok? Asi tak nějak, noo studa největší co si budeme povídat, zabývala jsem se blogem číslo 2 a na tento a celkově ano jsem takříkajíc trošku prděla Rozpačitý.
Novinek se odehrálo celkemdost v mém životě, nebudu tu všechny nepodstatnosti vypisovat, ale nejduležitější je že jsem BEZ DIETY a s každodenníma čokoládama ZHUBLA 9 KILO! Ano, a pouze tím, že jsem se nepřecpávala na noc,změnila práci a tím přestala pracovat v noci. Nyní mám snesitelných 57 kilo z puvodních horrible 66 kilo. Shodila jsem během 4 měsíců a jak jsem se zmínila výše, čokoláda, sušenky, pizza a jiné pochutiny byly u mě v jídelníčku denně. Ale zase takový me to není, jelikož jsem shodila v drtivé většině svaly, mám obrovskou pneumatiku kolem pasu a věřte mi, že když jdu, má stehná se třesou jako rosol na zákusku.
Takže jsem si opet řekla STOP, budeš jíst a cvičit opravdu vzorně a čokoládky nebudou. Zítra si jdu nabít permanentku a bez okolků začínám. Dietní jídelníček budu psát denně tak jak kdysi těch pár zoufalých dnů za sebou Smějící seNerozhodný s počtem kalorií a i těch vydaných. Stále mím snem je 50 kilo, od kterých mě dělí dlouhých a náročných 7 kilo tuku, ale já to zvládnu. Jídelníček nebude tak striktní jako dříve, ale budu se držet mezi 800 a 1000kcal. Mám odzkoušeno, že se při těchto číslech mě osobně hubne nejlépe.
Vzhůru do toho!....................
.......................................................Angelinka