CHANGE IS NOW

Today´s cheat day

18. ledna 2016 v 19:15 | Angelinka
Ahojte Nevinný
Zdravím po volném - cheat dnu. Nepočítala jsem kolik jsem dnes snědla kalorií, mnoho.... Měla jsem 2 čokolády, chlebíčky a nespočet vánočního cukroví, do jídla jsem se nutila tolik si přeji zhubnout a prostě to nejde, váha bohužel neslezla dolů ani po Mono dietě o kysaném zelí , naopak +0.2kg Plačící . Myslím, že jsem nejhorší a největší případ v hubnutí celé komunity, a to se tak moc snažím, proto jsem si dnes naordinovala ten volný den i když jsem zase všechno nabrala do břicha i boků, jeden jediný den a vypadám hrozně. No nic, zítra začínám držet mléčnou dietu s kokosovým mlékem, vždy na konci týdne budu referovat, dříve než za týden se ani vážit nebudu, neměla bych sem co psát leda tak +0.5, +0.9 .... Smějící se.
Doufám, že Vy jste úspěšnější než já Mrkající , nedoporučuji nikomu dělat si volné dny na čokoládě a cukrů nabytém jídle, bolelo mě hrozně břicho až jsem nemohla chodit. Zítra se také změřím, kdyby náhodou šly dolů alespoň centimetry a budu cvičit i když pujdu do práce, prostě se budu snažit na 200% , to by v tom byl čert Mlčící ! Takže teď jídeláky psát nebudu, budou to dnyz mléčné diety, kterou jsem tu rozepsala. Mějte se všichni nádherně :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KulRets KulRets | E-mail | Web | 16. srpna 2018 v 22:33 | Reagovat

Lump armpit delivers discomfort, hurts when clicking. to Carry trip in the hospital cannot be. Bulge under the muscle cavity may become cancer illness. However most often it is consequence regular use antiperspirants, non-compliance rules personal hygiene, strong sweating. Redness triggers a close blouse, contaminated razor-affiliation, the virus.
<a href=http://armpit.info/a-painful-lump-in-the-armpit>large lump under armpit</a>  
Pain under the arm, redness, lump getting warm? This is the ulcer that should should, then drink antibiotics. In the first stage cost solutions, anti-inflammatory medicines. If the process is started, need surgical procedure.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama