CHANGE IS NOW

Nobody stands in my way..

31. ledna 2016 v 22:06 | Angelinka
Ahojte sluníčka Usmívající se , dnes sem budu vkládat falešné usměvavé smajlíky, třeba tak trošku zamaskuji fakt, že píšu další článek, který s dobrou náladou nemá nic společného.
Mám za sebou asi 8 dnů naprostého přejídání, zoufalství, bolavého žaludku, zase mě pobolívá rok léčený zub, proč se pořád musím vracet k tomu odpornému a nezdravému jídlu??! Už nechci Usmívající se...... Dělala jsem si test PPP na idealní.cz a vyšlo mi, že trpím na 100% přejídáním, ze 69% anou a z 18% Miou, každopádně byla jsem zoufalá a tak výsledky přečetla mámě. Jediného čeho jsem se dočkala je výsměch, že nejsem nemocná jen mám chutě a nemám si vymýšlet. Další den mi s radostí zase koupila všechno to jídlo, které nenávidím. Donuty, sušenky, Salko... Nemusím se ani doprošovat. Řekla jsem jí, že si přeju zhubnout na 50kg a už vím, že mi opravdu nic nestojí v cestě, mamka si myslí, že to nedokážu a mě nic takového prý nehrozí, dobrá zpráva, mohu si opravdu jist nebo nejist co chci a jak chci Usmívající se. Zítra najedu na svůj starý režim a 2 dny co mám volno jíst nebudu, vím jistě že mi bude špatně, kvuli tomu jak jsem se poslední dny přejídala, ale musím to dát. Když už jsem jednou zhubla na 52 je pravda,že doma jsem slýchávala nadávky atd, ale...měli mě všichni radši, dokonce i mamka, babička a lidi v práci, víc se semnou bavily a jednali se mnou jako s křehkým stvořením. Bohužel, v dnešní době většina lidí nemá ráda ty méně šťastné a tlusté obyvatele. Muži a rodina vás mají rádi, starší ženy jsou kamarádštější a ty ve stejném věku vám neskutečně závidí, pomlouvají vás za zády a vy alespoň víte, že se s vámi nekamarádí jen pro to, aby vedle vás vynikla jejich štíhlost a ÚŽASNÁ krása. A já si moc přeju aby mě měli rádi, alespoň někdo. Nemám přítele, kamarády a rodina mi nevěří, jenom kvůli tomu, že říkám "od zítra začnu hubnout" . Toť vše kvuli čemu jsem za obrovskou lhářku Smějící se opravdu směšné. Dnes se ale stal zázrak, mamka mi vynadala, že jim všechno doma sežeru, takže si asi všimla a schválně nešla do obchodu s tím, že nebude kupovat jídlo jenom pro mě. Takže děkuji mami a jídlo si můžeš nechat Úžasný jelikož teď stejně nebudu dva dny jíst a je skvělé, že tu není nic co by mě lákalo.
Rozhodla jsem se že začnu s Miou, ano je to odporné, ale já už NECHCI tloustnout, jsem unavená z toho stálého kolotoče a takhle v ty dny kdy se opravdu neudržím alespoň nepřiberu. A jak se vede Vám? Usmívající se Angelinka

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *S* *S* | E-mail | Web | 8. února 2016 v 19:38 | Reagovat

snad se ti zase dari sis♥ Zp je fakt svine...take to mivam:/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama