CHANGE IS NOW

It´s me :) Angelinka

4. ledna 2016 v 19:20 | Angelinka |  Leden 2016


Zdravím všechny :) jsem Angelinka a toto je můj první blog. Neumím nastavit design, neumím se tu ještě pořádně orientovat a tak prosím přehlédněte případné chyby a nesrovnalosti :).
Tento blog jsem si vytvořila jako takovou veřejnou formu deníčku a taky doufám, že mě nakopne k tomu, abych začala svůj život vést tím správným směrem, jelikož dosavadní žití bylo pro mne spíš takovým stereotypním přežíváním, kde jednoznačně vedla lenost cokoli změnit, strach z neúspěchu a má bázlivost. Nevěřím lidem, hodně jsem se zklamala a i těm co jsem bezmezně důvěřovala jsem asi jen pro smích.
Je mi +- 20 let :) , mou největší zálibou jsou panenky Monster high a Ever after high, které sbírám přes 4 roky. Budu zde zveřejňovat své panenky, vytvořila jsem speciálně pro ně rubriky, ale hlavním tématem tohoto blogu je splnit si svůj největší osobní sen a tím je zhubnout a zkusit štěstí v modelingové agentuře, možná mě odmítnou, ale zkusit se má vše :).
Měřím 165cm a momentálně vážím 63,1kg. Poslední asi 3 roky se bohužel potýkám s chorobným přejídáním, které jsem si nastartovala poté co jsem už jednou zhubla na svou vysněnou váhu 52kg. Byla jsem šťastná, zdravá a sebevědomá, jedla jsem okolo 1000kcal a měla spoustu energie, jenže.... nenaslouchala jsem sobě nýbrž mé rodině a ostatním l,idem kolem mě. Kritizovali mou postavu, nadávky typu Kostro jsem doma slýchávala skoro denně. Svou rodinu miluji nadevše a začala jsem jíst víc abych přibrala na 55 a oni byli spokojení a nechali mě být. U 55 to neskončilo, váha se zastavila na 70kg. Byla jsem nešťastná a začala zdravě hubnout, po 3 měsících jsem byla na 58 a celkem šťastná, ale tím že jsem si v době přibírání vypěstovala závislost na nutelle a čokoládě jsem zase rychle nabrala na 65 a má váha se teď skoro stále drží kolem tohoto čísla. Je mi líto toho jak vypadám :(, mé slabé vůle, mého zničeného žaludku kvůli dnům kdy jsem celý týden jedla denně 400g nutelly na palačinkách, mrzí mě marné slibi, které si dávám a nikdy je nedodržím....Ale! Change is now! Už musím začít, už nemohu dál přežívat a chci být šťastná. Takže, můj plán na příštích 30 dnů je držet se Skinny girl diety, kdy mám přesně danný počet kalorií.Bude to pro mě opravdu těžké, jsem tak závislá na čokoládě, že nevydržím téměř ani den bez ní, ale věřím že to dokážu. Budu cvičit jillian michaels 30 day shred level a jezdit na orbitreku, každý den jsem přidám svůj jidelníček a dám do toho všechno :) . Přikládám dietu, které se budu držet a od zítra hurá do toho :)).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Janina Janina | 4. ledna 2016 v 21:06 | Reagovat

Držím palce ať se ti to povede taky mám problémy s jídlem a jsem pro ana,  chci mít 48 kilo,  to musím shodit 21 kilo máme to těžký :-(

2 D wave D wave | 6. ledna 2016 v 6:38 | Reagovat

Tyjo je to těžký,  ale zas to bude ok jen chytit tu správnou vlnu a jde to lehce

3 Paja papa Paja papa | 4. května 2016 v 23:46 | Reagovat

Co s tebou je?! Přece si to nevzdala musime bojovat jsme silné tak do toho!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama